X

Covid-19 Bilgilendirmesi  Detaylı Bilgi

Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

Samsung Türkiye
Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

KAPAT
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İl Değiştir

Lütfen yaşadığınız şehri seçiniz.

Akıllı Saat Kayışları

KATEGORİLER
MARKALAR

2 Ürün Var

Akıllı Saat Kayışları

Akıllı saat modelleriyle piyasaya girdiği günden itibaren dikkatleri üzerine çeken Samsung, teknolojiyle tasarımı bir kez daha birleştirerek bu defa da şık akıllı saat kayışları sunuyor. Samsung akıllı saat kayışları sayesinde aynı saati farklı renk, model ve malzemeyle birleştirerek geniş bir kombinasyon yapma imkânı oluşuyor. Tarzınıza ya da farklı ortamlara uygun seçecekleri sayesinde Samsung akıllı saat kayışları ile birden fazla saate sahipmiş gibi hissedebilirsiniz.   

 

Samsung'un en çok tercih edilen ve klasikten vazgeçmeyenlerin saati olarak anılan Gear S3 modelleri için seçenekler arasında timsah derisi kayışlar, klasik deri kayışlar ve silikon kayışlar yer alıyor. Hem Gear S3 Frontier modeli hem de Gear S3 Classic modeli için kullanıcıların zevk ve tercihlerine göre farklı renk alternatifleri bulunuyor. Timsah derisi desenli Gear S3 kayış; kahverengi, siyah ve kırmızı olmak üzere üç renkte tasarlanırken klasik deri kayışlar ise lacivert, yeşil ve siyah renklerde sunuluyor. Daha sportif bir görünüme sahip silikon kayışlar içinden de yine lacivert, siyah ve kırmızıyı tercih etmek mümkün oluyor. Gear S3 kullananlar için ünlü tasarımcı Arik Levy imzalı kayışlar sunan Samsung, giyilebilir teknoloji alanında bir moda yaratma yolunda ilerliyor. Bu özel tasarım kayışların; yeşil, gri ve koyu gri renkleri bulunabiliyor. Ayrıca kumaş kayışta Braloba Studio Gear S3, Gear S3 modelleriyle uyumlu olarak farklı bir doku kazanıyor. Gear S3 saat için Samsung'un önerisi bununla da sınırlı kalmıyor altın sarısı tekstil ve gri kumaş kayışlar da dikkat çekiyor. 

 

Her Farklı Kayış Farklı Bir Tarz Oluşturuyor

 Samsung'un şıklığı ile göz dolduran akıllı saat modeli Gear S2 için de kişiselleştirilme kabiliyetini ön planda tutan birbirinden şık tasarım kayışlar dikkat çekiyor. Gear S2 akıllı saat kayışları için ise Alessandro Mendini ile iş birliği yapan Samsung, farklı dokudaki Strap Studio Gear Sport ürünleriyle alternatif sunma kabiliyetini üst düzeye çıkarıyor. 

 

İster deri ister tekstil isterse de karma olsun kayış modellerinde canlı ve klasik çizgileri bir arada sunan doku-renk ahengi dikkat çekiyor. Sportif ruhlu kullanıcılar ya da klasik tarzı olsa da spora önem verenler için ilk tercihlerden olan Samsung Gear Sport, görünümünü çok farklı kılabilecek kayışlarla çeşitleniyor. Renk seçenekleri, klasik deri kayışta bej, yeşil, mavi, pembe, kırmızı, siyah; premium modellerde, yeşil-beyaz, turuncu-beyaz, pembe-beyaz, mavi-turuncu, mavi-pembe, gri-sarı, beyaz-mavi yelpazesinde sunuluyor. Hibrit modellerde ise yeşil, sarı, turuncu-siyah, beyaz-siyah, mavi-siyah olarak alternatifler spor görünümü şıklıkla buluşturuyor.

 

Samsung Arik Levy Design Gear S3 ve Timsah Derisi Desenli Gear S3 kayışları, Gear S3 Frontier modeliyle ve Gear S3 Classic ile uyumlu iken, Strap Studio Gear Sport gamındaki kayışlar, Samsung'un Gear Sport modelinin yanı sıra, Gear S3 Classic ile de kullanılabiliyor. 

 

Akıllı Saat Kayışları, Teknoloji ve Tasarımı Birleştirerek Fark Yaratıyor 

 Kısa bir süre öncesine kadar, sadece teknolojik ürünlerle ilgili olarak akla gelen dünya teknoloji liderlerinden Samsung, artık moda ve tasarımla da anılmaya başlamış bulunuyor. Samsung mühendislerinin geliştirdiği akıllı saatlerin ekran kişiselleştirme özellikleri, bir adım ileri götürülerek kayış seçenekleriyle de tamamen kişiye özgü hâle getiriliyor. Fonksiyonelliğin yanı sıra şık bir aksesuar da olan saatinizi; kendi zevkinize, kullanım amacınıza, takacağınız ortama göre seçeceğiniz Samsung akıllı saat kayışlarıyla kişiselleştirebiliyorsunuz. Online mağazaya özel avantajlardan yararlanarak dilediğiniz kayış modelini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Akıllı saat kayışları satın almak için kredi kartına taksit gibi kolaylıkları da değerlendirebilirsiniz.