X

Covid-19 Bilgilendirmesi  Detaylı Bilgi

Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

Samsung Türkiye
Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

KAPAT
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İl Değiştir

Lütfen yaşadığınız şehri seçiniz.

SES SİSTEMLERİ

KATEGORİLER
MARKALAR

6 Ürün Var

AV Ses ve Video Sistemleri Fiyatları ve Modelleri

 

Ses ve video sistemleri, sahip olunan görüntü ve ses kalitesini yükselterek daha iyi bir ekran kalitesi ve dinleme özelliği elde etmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Çeşitli vericilerin, hoparlör gibi ses yükseltici teknolojik araçların birleşiminden oluşan bu sistemler; ev, ofis, iş yeri, okul, hastane ve daha birçok farklı alanda kullanılıyor. Yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan sesin kalitesini arttırmak için dizayn edilen Samsung ses sistemi modelleri, üst düzey bir performans sunuyor. Hem ses hem de video kalitesine önem veren Samsung, ses ve video sistemi modelleri  ile ihtiyaç duyulan teknik özellikleri kullanıcılar ile buluşturuyor.

 

Güçlü ve uzun ömürlü bir batarya bulunduran ses ve video sistemleri, içerikleri daha uzun süre izlemeye ve dinlemeye yardımcı oluyor. Uzaktan kumanda özelliği sayesinde pratik bir kullanıma sahip olan ürünler, video oyunu tutkunlarının da tercihleri arasında yer alıyor.

 

Oyunların ses ve görüntü kalitesini maksimize eden güçlü yazılım sistemi sayesinde kullanıcılar gerçek bir oyun deneyimi yaşıyor. Ses ve görüntü akışını kesmeden, mükemmel ve pürüzsüz bir şekilde oyun oynamayı sağlayan sistemler, televizyon programları ve müzik parçalarını en üst düzey performans ile kullanıcılara sunuyor. Daha gelişmiş bir deneyim yaşamak isteyen kullanıcılar için dizayn edilen ürünler, minimalist bir çizgide olan sade tasarımlarına ek olarak kolay kullanımlarıyla da dikkat çekiyor.

 

Ses ve Video Sistemleri

 

Samsung ses ve video sistemleri daha berrak ve net sesler elde etmeye yardımcı olacak güçlü donanım sistemi özellikleriyle dikkat çekiyor. Bulunulan ortamı kuşatan teknolojisi ile dalgaların daha homojen bir şekilde ortama yayılmasını sağlıyor ve dikkat dağıtıcı faktörleri duymanızı engelliyor. Böylece sadece içeriğe odaklanmanıza yardımcı oluyor. Ev sineması konforu sunan modeller, takip edilen tüm televizyon programlarını, günlük ve haftalık olarak takip edilen dizileri ve sinema filmlerini, yüksek bir ses ve video görüntü kalitesi ile izlemenize yardımcı oluyor. Güçlü basları en iyi şekilde duymanızı sağlayan cihazlar, kablosuz ve sade tasarımları ile kolayca kuruluyor ve bulundukları ortamlara hemen uyum sağlıyor.

 

Surround sistem adı verilen ve yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen modeller, çevresel ses sistemi kategorisine giriyor ve oldukça güçlü bir ses çıkışı sağlıyor. Sesleri net ve pürüzsüz bir şekilde, en gerçekçi ve canlı halleriyle duymanıza yardımcı olan ürün çeşitleri, kablo kullanmayı gerektirmeyen modelleri ile oldukça pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Dağınık duran ve kullanılmayan kablolar yerine Surround Kit özelliği kullanılan modeller, 4.1 gücünde kaliteli ses deneyimi elde etmenize ve kanal sistemi oluşturmaya yardımcı oluyor. Kişisel eğlence alanı oluşturmaya ve ev ortamında sinema salonu konforunu yaşamaya imkan sağlayan akıllı sistem, Tv SoundConnect özelliği sayesinde tüm içerikleri bir araya getirmeyi sağlıyor.

 

Akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar ve diğer teknolojik araçlar ile Bluetooth Power On özelliği sayesinde eşleştirilebilen ses sistemleri, bu sayede eğlence içeriklerine her yerden kolaylıkla ulaşmayı sağlıyor. Güçlü ve gerçekçi müzik deneyimi sağlayan sistem, müzik tutkuları için mobil cihazlardan, Samsung Audio Remote uygulamasıyla içeriklere kolaylıkla erişebilme ve kontrol edebilme özelliği sunuyor. Müzik modu, film modu, berrak modu, spor modu ve gece modu seçenekleri bulunan cihazlarda Dolby 2 Kanal teknolojisi kullanıyor. 3D video geçiş modu bulunan cihazlar, HDMI girişi ve optik giriş özelliği sunuyor. Otomatik güç bağlantısı bulunan ürünler, isteğe bağlı olarak duvara monte edilebiliyor.

 

Siz de ihtiyaç duyduğunuz ses sistemlerine ulaşmak için ürünlere göz atabilir, seçtiğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz.