X

Covid-19 Bilgilendirmesi  Detaylı Bilgi

Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

Samsung Türkiye
Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

KAPAT
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İl Değiştir

Lütfen yaşadığınız şehri seçiniz.

COVID-19 Bilgilendirmesi

Günlük 3.000 adet çıkış kapasiteli online mağaza depomuzda herhangi bir kapasite değişikliği veya gecikme söz konusu değildir. Müşterilerimize kesintisiz hizmet için kapasite önlemleri alınmıştır.

Samsung Online Mağaza siparişleri, üçüncü taraflarca yönetilen farklı depo ve dağıtım firmalarına anlık entegre çalıştığından maalesef adres değişikliği sipariş sırasında beyan edilen adrese ulaşmadan önce yapılamamaktadır. Ancak ürün bu adrese gönderilir ve teslim alınmazsa bu durumda talebinizi öğrenmek adına, alışveriş sırasında beyan etmiş olduğunuz telefon numarasından size ulaşarak, farklı bir adrese yeniden gönderim ya da sipariş iadesi yapılabilir.

Müşterilerimiz 444 77 11 numaralı telefondan Samsung Çağrı Merkezi’mizi arayabilir veya Samsung Online Mağaza’da sağ alt köşeden çıkacak canlı sohbet seçeneğinden alanında uzman olan müşteri temsilcilerimizden ürün, kampanya ve sipariş süreçlerinde destek alabilir.

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınıyla ilgili alınan önlemler kapsamında önceliğimizi, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını hiçbir şekilde riske atmadan hizmetlerimizi devam ettirmek olarak belirledik. Ayrıca ülke olarak yaşadığımız bu zorlu süreçte, tüketicilerin mağduriyet yaşamaması amacıyla servis merkezlerimizde gerekli tüm önlemleri alarak hizmetlerimizi sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz.

Samsung akıllı telefon ve tabletlerinizi aşağıdaki adımları takip ederek dezenfekte edebilirsiniz.

• Temizlik işlemlerini yaparken telefonunuzu şarjdan çıkarın. Telefonunuzun hiçbir üniteye bağlı olmadığına emin olun. Kılıf ve kapakları çıkarın, kablo ve aksesuarları kullanmayın.

• Kamera lensi temizleme bezi gibi yumuşak, tüy bırakmayan, mikrofiber bir bez kullanarak cihazınızın dış yüzeyini hafifçe silin.

• Cihazınızdaki açık kısımların neme maruz kalmamasına dikkat edin ve sıvı maddeleri doğrudan cihazınız üzerinde kullanmayın.

• Gerekli durumlarda, bezin bir ucunu az miktarda saf su ya da hipokloröz asit bazlı (50 - 80ppm) veya alkollü (yüzde 70’den fazla etanol veya izopropil alkol) ürünler gibi dezenfektanlarla nemlendirin. Cihazınızın ön ve arka yüzeyini, fazla bastırmadan hafifçe silin.

• Basınçlı hava kullanmayın, çamaşır suyu spreyi ya da sıvı malzemeleri cihazınıza doğrudan temas ettirmeyin.

• Cihazınızın temizlik işlemlerini gün içinde sıklıkla uygulayın.

• Bu temizlik önerileri, sadece telefonunuzdaki cam, seramik ve metal yüzeylere yöneliktir. Deri, kauçuk ya da plastik gibi yumuşak aksesuarlar için bu öneriler geçerli değildir.

• Cihazınız ile tuvalete girmemeye özen gösterin. Ellerinizi su ve sabunla en az 20 saniye yıkadıktan sonra cihazınızı tekrar kullanabilirsiniz.

• Toplu taşımada ya da dışarıda bir yerlere dokunduktan sonra telefonunuzu olabildiğince az kullanmaya çalışın. Ellerinizi yıkadıktan ve telefonunuzu alkol bazlı temizleyiciler ile sildikten sonra tekrar kullanabilirsiniz.

• Cihazınızı su, sabun, deterjan, sirke gibi maddelerle yıkamaktan kaçının, herhangi bir temizlik malzemesinin içine cihazınızı koymayın, bekletmeyin. Bunun yerine alkol bazlı temizleyiciler kullanın.

• Alkol bazlı temizleyicileri direkt cihazınıza sıkmayın. Bir mikrofiber bez veya dezenfekte edici mendiller yardımıyla cihazınızı nazik hareketlerle temizleyebilirsiniz.

• Aynı şekilde kulaklık ve şarj kablosu gibi aksesuarlarınızı da su, sabun, deterjan, sirke gibi maddelerle yıkamaktan kaçının. Bunlar yerine alkol bazlı temizleyici sıkılmış bir mikrofiber bez ya da dezenfekte edici mendiller kullanabilirsiniz.

Hem çalışanlarımızın hem müşterilerimizin sağlığı için Mobil Cihaz Yetkili Servislerimizde gerekli tedbirleri hayata geçirdik. Bu kapsamda:

• Mobil Cihaz Yetkili Servislerimizin çalışma saatlerini hafta içi her gün 10.00 - 17.00 olacak şekilde yeniden düzenledik.

• Cihazlara müşterilerin elinden alındığı ilk anda ve müşteriye teslim edileceği anda dezenfekte işlemleri yapıyoruz. Bu işlemler tek kullanımlık materyaller ve uygun dezenfektan (izopropil alkol) ile yapılıyor.

• Ayrıca Akıllı Servis alanlarımızda dezenfekte işlemleri de uyguluyoruz.

• Akıllı Servis alanlarımızda resepsiyon alanının büyüklüğüne göre en fazla 2 müşteriye aynı anda içeri alarak hizmet veriliyoruz, diğer müşterilerimiz bu esnada resepsiyon alanı dışında bekletiliyor ve resepsiyon alanı müsait duruma gelince içeri alıyoruz.

• Akıllı Servis alanlarımızda görevli teknisyenlerimiz maske ve eldiven gibi öneyici tedbirleri alarak çalışıyor.

• Servislerde çalışan personellerimizin günde 2 defa ateşini ölçerek sağlık durumlarını yakından takip ediyoruz.

Evet. cihazınızı tarafınıza göndermen önce, mutlaka dezenfekte ederek gönderiyoruz. Bu işlemler tek kullanımlık materyaller ve uygun dezenfektan (izopropil alkol) ile yapılıyor.

Covid-19 salgınıyla ilgili alınan önlemler kapsamında önceliğimizi, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını hiçbir şekilde riske atmadan hizmetlerimizi devam ettirmek olarak belirledik. Ülke olarak yaşadığımız bu zorlu süreçte, tüketicilerin mağduriyet yaşamaması amacıyla beyaz eşya ve TV ürünlerimiz için de tüm önlemleri alarak hizmetlerimizi sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz.

Samsung’un beyaz eşya ve TV ürünleri için verdiği servis hizmetinde de aldığı önlemler şu şekilde:

• Samsung beyaz eşya ve televizyon ürünleri için servis desteği talebinde bulunan müşterilerimizin ürünleriyle ilgili sorunlarını ilk etapta uzaktan çözüm yöntemi ile gidermeye çalışılıyoruz.

• Teknisyenlerimiz hem kendilerinin hem de müşterilerinin sağlığını riske atmamak için ancak bu yöntem ile çözülemeyen kritik arızalar yaşanıyor ise belirtilen adrese yönlendiriliyor.

• Teknisyenlerimiz maske ve eldiven gibi gerekli tüm önlemleri önceden almış olarak ve hijyen kurallarına uyarak verilen adrese yönlendiriliyor.

• Gerek servis merkezlerimizde olsun gerekse verilen adreste olsun teknisyenlerimiz ile müşterilerimiz aranızda en az iki metre mesafe kalacak şekilde iletişim kuruluyor, hijyen kurallarına azami derecede uyuluyor.

• Müşterilerimiz resepsiyon girişinde Qsmart sistemimize kayıt açan bir personel tarafından karşılanır ve müşteri sırası organize edilir.

• İlgili personelimiz cihazı teslim aldıktan sonra ilk iş olarak cihazı dezenfekte eder.

• Atölyede cihazının onarımı tamamlanacak müşterilerimizi, onarımı beklerken servis resepsiyon alanı içerisinde beklememelerini rica ediyoruz, onarım bittiğinde kendilerine gelecek SMS ile servis merkezimizi tekrar ziyaret etmeleri istiyoruz.

• Onarılan cihazları teslim etmeden önce mutlaka dezenfekte ederek müşterilerimize teslim ediyoruz.

• Tüm bu süreçler boyunca müşterilerimiz ve personelimizin yerleşimi sosyal mesafe kuralına göre, en az 2 metre olacak şekilde sağlanıyor.

Çağrı merkezimizde görevli tüm çalışanlarımız evlerinden çalışarak müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyor.

Tüm arkadaşlarımız 09.00 - 20.00 saatleri arasında tüm talepleri için müşterilerimizin hizmetindedir.

Samsung’un Türkiye geneline yayılmış yetkili servisleri, 65 yaş üstü vatandaşların cep telefonlarını evlerinden alıp onarımlarını tamamlandıktan sonra tekrar verdikleri adreslere teslim ediyor. Ücretsiz kurye hizmeti ile cihaz gönderimi yapmak isteyenlerin, 444 77 11 numaralı çağrı merkezini arayıp işlemlerini başlatmaları yeterlidir.