X

Covid-19 Bilgilendirmesi  Detaylı Bilgi

Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

Samsung Türkiye
Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

KAPAT
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İl Değiştir

Lütfen yaşadığınız şehri seçiniz.

Full HD

KATEGORİLER
MARKALAR

1 Ürün Var

Full HD TV Televizyon Fiyatları ve Modelleri

 

Yeni nesil akıllı ev aletleri kategorisinde yer alan Full HD  televizyonlar; ev, ofis, iş yeri, okul, hastane, büro gibi çok çeşitli alanlarda tercih ediliyor. Gelişmiş donanım ve teknik özellikler kullanılan Smart televizyon çeşitleri, canlı ve parlak görüntüler sunuyor. İzlenilen programların daha gerçekçi ve kaliteli görünmesini sağlayan HD TV modelleri; uydu alıcısı ve yayınlama hızı ile kullanıcıları memnun ediyor. Günlük programlara ek olarak haberler, diziler, tartışma programları gibi yayınları takip eden izleyiciler Full HD özellik gösteren televizyonları tercih ediyor. Full HD özellikli Smart TV sayesinde özel ve ücretli televizyon kanallarından satın alınarak izlenen sinema filmleri ile evde sinema keyfi yapılabiliyor.

 

Full HD TV Televizyon

 

Yayın çözünürlüğü oldukça yüksek olan Full HD akıllı cihazlar, standart televizyonlara nazaran 16 kata varan kaliteli görüntü ve çözünürlük sunuyor. Görüntü kalitesinin yüksek olması, izlenilen programın daha canlı ve detaylı görünmesini sağlıyor. Gerçekçi ve detaylı bir izleme keyfi sunan HD televizyonlar, kişisel eğlence alanı oluşturmaya yardımcı oluyor. Akıllı kanal arama özelliğine sahip Smart cihazlar, doğal renkleri en ayrıntılı şekilde görmeye yardımcı ekran teknolojisi ile izlenilen programlara odaklanmayı kolaylaştırıyor. Gerçeğe yakın bir deneyim sunan yeni nesil akıllı TV modelleri, mükemmel görüntülere ek olarak üstün bir ses deneyimi de yaşatıyor. Güçlü hoparlörler ile net ve pürüzsüz sesler duymaya yardımcı olan cihazlar, istenmeyen ortam seslerinin önüne geçiyor.

 

Gelişmiş algoritmalar sayesinde, en küçük ayrıntıları ortaya çıkaran ekran teknolojisi kullanan Samsung, en iyi görüntü ve sesi birlikte kullanıyor. Görüntüyü berraklaştırırken, ekran parazitleri ve gürültüyü azaltan donanım sayesinde, kullanıcılar yüksek performanslı bir izleme ayrıcalığına sahip oluyor. HDMI özelliği sayesinde farklı cihazlarda bulunan djital içerikler, televizyon ekranında kullanılabiliyor. Kullanılan ışık teknolojisi en ince ayrıntıları ortaya çıkardığı için, sanal ortam ve gerçeklik arasındaki fark ortadan kalkıyor. Mükemmel bir görüntü elde etmek ve derinlik algısının en üst düzeyde olması için Full HD Smart TV modellerinde, farklı kontrast seviyeleri uygulanır.

 

Dünyada olup bitenleri takip ettiğiniz televizyonlarınızın, profesyonel ve kaliteli görüntüler sunmasını arzu ediyorsanız, Samsung mağazalarında bulunan Full HD televizyonları yaşam alanlarınıza davet edin!