X

Covid-19 Bilgilendirmesi  Detaylı Bilgi

Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

Samsung Türkiye
Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

KAPAT
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İl Değiştir

Lütfen yaşadığınız şehri seçiniz.

Hafıza Kartı

KATEGORİLER
FİLTRE SEÇENEKLERİ
MARKALAR

6 Ürün Var

Samsung Hafıza Kartı

 

Geniş ürün gamıyla teknoloji tutkunlarının hemen her türlü gereksinimine çözüm sunan Samsung, bellek alanındaki gelişmeleri de geliştirdiği yeni nesil hafıza kartlarına adapte etmekte gecikmiyor. Akıllı telefon modelleri gibi iletişim araçlarından fotoğraf makinesi ve hatta video kameralar için birbirinden başarılı SD Card modelleri üreten marka, hafıza kartları alanındaki uzmanlığını bir kez daha gösteriyor.

 

Samsung Hafıza Kartı Özellikleri

 

Kullanım alanına göre şekillendirdiği ürünleri ile beklentilere yanıt veren Samsung, microSD ve SD kart modellerini; EVO, EVO PLUS, PRO ve PRO PLUS şeklinde sınıflandırıyor. Bu noktada Samsung EVO ailesine dahil olan memory card modelleri, daha çok Full HD video kaydı gerçekleştirebilen akıllı cep telefonu ve fotoğraf makineleri için ideal oluyor. Daha hızlı okuma ve yazma sürelerine sahip hafıza kartı edinmek isteyenler ise tercihlerini Class ve UHS bakımından ileri seviyede modellere yönelebiliyorlar. Aktarım hızı ile Ultra HD (4K) çözünürlüklü video kaydını mümkün kılan hafıza kartı modelleri, SDHC ve SDXC yapısında olabiliyor.

 

Yüzlerce GB kapasiteye ve saniyede onlarca MB veri okuma/yazma becerisine sahip olmasıyla öne çıkan micro SD kart çeşitleri, kutularından SD adapter ile çıkabiliyor. Bu sayede microSD kartla uyumlu olmayan cihazlara da takılabilen hafıza kartları, çok yönlü kullanıma uygun hale geliyor.

 

Samsung’a özgü dört yönlü koruma mekanizmasıyla güçlendirilen ürünler; suya, yüksek sıcaklığa, elektromanyetik dalgalara ve X-ışınlarına dayanıklılık gösteriyor. Elektronik cihazların daha yüksek kapasiteli hafıza kartlarını desteklemesiyle birlikte daha da önem kazanan Samsung hafıza kartları, modern kullanım senaryolarında rahatlıkla değerlendirilebiliyor.

 

Samsung Hafıza Kartı Fiyatları

 

Aynı anda hem veri okuma hem de yazma işlemi gerçekleştirebilen Samsung hafıza kartı modelleri, yer aldıkları sınıfa ve depolama alanlarının büyüklüğüne bağlı olarak farklı fiyatlarda bulunuyor. Samsung’un kullanıcı dostu fiyat politikasıyla erişilebilir aralıklarda seyreden Micro SD ve SD hafıza kart modelleri, teknoloji tutkunlarının alışveriş listelerine girebiliyor.

Akıllı telefon, fotoğraf makinesi, kamera ve daha pek çok cihazınızla değerlendirebileceğiniz, üst düzey performanslı ve yüksek kapasiteli hafıza kartlarına ihtiyacınız varsa dilediğiniz Samsung hafıza kartı modelini satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.