X

Covid-19 Bilgilendirmesi  Detaylı Bilgi

Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

Samsung Türkiye
Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

KAPAT
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İl Değiştir

Lütfen yaşadığınız şehri seçiniz.

HAFIZA & DEPOLAMA

KATEGORİLER
FİLTRE SEÇENEKLERİ
MARKALAR

58 Ürün Var

Samsung SSD 860 EVO SATA III 2.5 inç 1 TB MZ-76E1T0BW

Güvenilir SSD, Geliştirilmiş Performans, Arttırılmış Dayanıklılık
1299,00 TL

Samsung SSD 860 EVO SATA III 2.5 inç 2 TB MZ-76E2T0BW

Güvenilir SSD, Geliştirilmiş Performans, Arttırılmış Dayanıklılık
2499,00 TL

Samsung SSD 860 EVO SATA III 2.5 inç 250 GB MZ-76E250BW

Güvenilir SSD, Geliştirilmiş Performans, Arttırılmış Dayanıklılık
493,00 TL

Samsung SSD 860 EVO SATA III 2.5 inç 4 TB MZ-76E4T0BW

Güvenilir SSD, Geliştirilmiş Performans, Arttırılmış Dayanıklılık
4999,00 TL

Samsung SSD 860 EVO SATA III 2.5 inç 500GB MZ-76E500BW

Güvenilir SSD, Geliştirilmiş Performans, Arttırılmış dayanıklılık
759,00 TL 649,00 TL

Samsung SSD 860 EVO SATA III M.2 1 TB MZ-N6E1T0BW

Güvenilir SSD, Geliştirilmiş Performans, Arttırılmış Dayanıklılık
1529,00 TL 1479,00 TL

Samsung SSD 860 EVO SATA III M.2 250 GB MZ-N6E250BW

Güvenilir SSD, Geliştirilmiş Performans, Arttırılmış Dayanıklılık
493,00 TL

Samsung SSD 860 EVO SATA III M.2 2TB MZ-N6E2T0BW

Güvenilir SSD, Geliştirilmiş Performans, Arttırılmış Dayanıklılık
2697,00 TL

Samsung SSD 860 PRO SATA III 2.5 inç 1TB MZ-76P1T0BW

Güvenilir SSD, Geliştirilmiş Performans, Muazzam Dayanıklılık
2299,00 TL

Samsung Hafıza ve Depolama Ürünleri

 

Hafıza ve Depolama

 

Teknoloji tutkunlarına sunduğu ürünlerin tasarımlarından donanımlarına kadar birçok noktada imzası bulunan Samsung, hafıza ve depolama ürünleri konusunda da adından söz ettirmeyi başarıyor. Ekran kartı gibi donanım bileşenleri üreten markalara grafik belleği temin eden Samsung, aynı zamanda; hafıza kartı, USB bellek ve Solid State Drive - SSD gibi modern depolama birimleri de üretiyor.

 

Geliştirdiği birbirinden başarılı ürünlerle sektörde öncü rol üstlenen Samsung, yeni nesil kullanım senaryolarında görev alabilecek ve yüksek performansa sahip hafıza ve depolama ürünleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Tercih edilen ürünün yer aldığı seriye bağlı olarak yazma ve okuma hızı değişebilen ürünler; bilgisayarlardan akıllı cep telefonlarına, fotoğraf makinelerinden müzik enstrümanlarına kadar sayısız noktada görev alabiliyor.

 

Samsung Hafıza ve Depolama Ürünleri Modelleri

Kendi içinde büyük çeşitlilik gösteren hafıza ve depolama ürünleri, verilerin bir yerden farklı bir yere taşınmasında değerlendirilebilirken doğrudan doğruya ana depolama birimi şeklinde de kullanılabiliyor. Kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılayan ürünlerle fark yaratan Samsung, yenilikçi ve işlevsel modelleriyle dünya çapında sayısız kullanıcıya ulaşıyor.

 

Hafıza Kartı - SD Kart

Gün içinde telefonunu sıkça kullanan, fotoğraf ve video kaydı gerçekleştiren kullanıcıların şikayet ettikleri konuların başında kısa sürede azalan depolama alanı geliyor. Teknoloji devi Samsung, ürettiği hafıza kartı çeşitleri ile yalnızca telefon sahiplerinin değil iş amaçlı çekimler yapan profesyonellerin de ihtiyaçlarına çözüm getiriyor.

 

Yüksek kapasiteli depolama alanı ve okuma - yazma hızı ile kullanılan cihazların potansiyellerinin daha iyi değerlendirilebilmesini sağlayan hafıza kartları, Micro SD yapısında olabildiği gibi kutusundan çıkan dönüştürücülerle SD kart formunda da çalıştırılabiliyor. Saklama ve çalışma sıcaklığı noktasında en sıra dışı koşullara uyum sağlayabilen hafıza kartları, kullanıcıların farklı ortamlarda da çalışmalarını aksatmadan devam ettirebilmelerinde pay sahibi oluyor. Ürün çeşitliliği sayesinde herkesin gereksinimlerine uygun modeli bulabilmesine zemin hazırlayan Samsung, modelleri sınıflandırarak kullanıcılara seçim sürecinde kolaylık sağlıyor.

 

SSD

 

Samsung, geleneksel sabit disk modellerine oranla çok daha yüksek hızlarda okuma ve yazma hızları vadederken birkaç GB ile başladığı yolculuğunu TB düzeyine çıkaran SSD’lere de imza atıyor. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra oyun konsollarına da takılabilen SATA arayüzlü cihazlar, M.2 formundaki NVMe birimler ve taşınabilir hard disk mantığında kullanılabilen taşınabilir SSD Modelleri , Samsung’un ürün yelpazesi içerisinde kendine yer buluyor.

 

TRIM desteği sunabilen, çeşitli kriptolama yetenekleriyle donatılan ve buna karşın on binlerce IOPS değerinde rastgele okuma - yazma başarımı sunan SSD’ler, her türlü uygulamanın milisaniyeler içerisinde açılmasını sağlarken veri aktarım sürelerini de en aza indiriyor. Hemen her teknoloji tutkununun rahatlıkla kullanabileceği modeller, sabit disk - hard disk gibi sarsıntı ve manyetik alan gibi olumsuzluklardan etkilenmiyor. Zira yüksek hızlı Flash belleklerle (NAND varyasyonları) güçlendirilen ürünlerde mekanik aksam bulunmuyor.

 

USB Flash Bellek

 

Kapasiteleri ve aktarım hızlarının artışıyla pek çok kişinin günlük yaşamlarında sıkça kullanmaya başladığı USB bellekler, harddisk gibi birimlerdeki dijital verilerin farklı ortamlara aktarılabilmesinde önemli rol oynuyor. Bellek alanında attığı cesur adımlarla sektörde ses getiren Samsung, ürettiği yüksek depolama kapasiteli ve hızlı Flash disk modelleri ile ürün gamını zenginleştiriyor. Yenilikçi tasarımı ve çok amaçlı kullanıma uygun işlevsel özellikleriyle öne çıkan USB bellekleri, bilgisayarların dışında akıllı telefonlarınız için de değerlendirebilirsiniz.

 

Samsung Hafıza ve Depolama Ürün Fiyatları

 

Samsung, ürün çeşitliliği ve kullanıcıların tercih edecekleri modeli kolayca seçebilmeleri için etkili sınıflandırma yoluna gidiyor. MB, GB ya da TB boyutlarında olması fark etmeksizin her türlü verinin kolayca depolanabilmesini mümkün kılan hafıza kartı, USB bellek ve SSD modelleri, hem fiyatlandırma hem de ihtiyaç konusunda pek çok kullanıcıya özel çözümler sunuyor. Yüksek performanslı hafıza ve depolama ürünleri, kullanıcıların tercihlerini Samsung’dan yana kullanmalarında etkili oluyor.

 

Veri güvenliğine önem veriyorsanız ve dijital veri aktarımı sürecini mümkün olduğunca kısa sürede tamamlamayı hedefliyorsanız dilediğiniz Samsung hafıza ve depolama ürününü satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.