X

Covid-19 Bilgilendirmesi  Detaylı Bilgi

Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

Samsung Türkiye
Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

KAPAT
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İl Değiştir

Lütfen yaşadığınız şehri seçiniz.

Drone

KATEGORİLER
MARKALAR

1 Ürün Var

DJI Mavic Part2 Pil PowerBank Adaptör

DJI Mavic Part2 Pil PowerBank Adaptör
99,00 TL

Drone, Multikopter ve Drone Aksesuarları

 

Dünyaya yeni bir perspektiften bakmak isteyenler için tasarlanan drone ve multikopter modelleri, farklı beklentilere yanıt veriyor. Hobi düzeyinde kullanıcılardan, etkileyici sahneleri yakalamak isteyen profesyonellere uzanan drone ve multikopter seçenekleri , kamera özellikleri ve teknik özellikleriyle her kategoriden beklentiye güçlü seçenekler sunuyor. Hız ve manevra noktasında çok daha güçlü yeteneklerle fark yaratan modeller ve kargo drone seçeneklerinin yanı sıra her koşulda yüksek verimlilik sağlayan aksesuar ve yan parçalar, farklı kullanıcı talepleri için ideal seçenekler sunuyor.

 

Drone ve Multikopter

 

Görüntü kalitesi, uçuş kapasitesi ve diğer teknik detaylara bağlı olarak farklılık gösteren drone ve multikopter fiyatları, farklı beklentiler için uygun seçenekler sunuyor. Amatör kullanıcılar için temel düzeyde görüntü kalitesi ve kısa mesafeli uçuş süresi sağlayan modellerin yanı sıra 4K çözünürlük desteğiyle çok daha çarpıcı görüntüler ve etkileyici görüş açıları sağlayan modeller, her düzeyden kullanıcıya geniş ürün yelpazesi sunuyor. Açık alanların keyfini çıkarabileceğiniz farklı drone modelleriyle hobileriniz ve projeleriniz için en uygun uçuş ve görüntüleme seçeneklerine göz atarak ideal drone ve multikopter modeline karar verebilirsiniz.

 

Kargo Drone

 

Farklı taşıma kapasiteleri ve teknik özellikleriyle, belirlenen mesafeler içerisinde kargo/paket taşınmasına olanak tanıyan kargo drone modelleri, farklı taşıma kapasiteleriyle kullanıma sunuluyor. Renk ve teknik özellikler bakımından farklılıklar gösteren Parrot Kargo Drone seçenekleri, uçuş mesafeleri ve kamera özellikleriyle beklentilere uygun modeller sunuyor. Dayanıklı gövde tasarımları ve güçlü manevra kabiliyetleri ile hedefe sorunsuz şekilde ulaşırken kuş bakışı fotoğraflarla unutulmaz sahnelere imza atan kargo drone modelleri, geleceğin ilhamını bugüne taşıyor.

 

Drone Aksesuarları

 

Çarpıcı manevra ve yüksek hız seçeneğiyle özgürlüğü hissettiren drone modelleri, daha iyi sonuçlar için tasarlanan aksesuar ve yan parçalarla sınırları zorluyor. Daha çarpıcı görüntüler ve uçuş performansını üst düzeyden tutacak kontrol sistemi için tasarlanan drone kamera ve kontrol aparatları, hobi düzeyinde kullanıcılardan profesyonel fotoğrafçılara tüm kullanıcılar için daha yüksek verimlilik sağlıyor. Uçuş süresini maksimuma çıkartacak batarya ve şarj destek ürünleriyle beklentilere karşılık verendrone seçenekleri ve aksesuarları , her koşulda daha iyi sonuçlar ve sorunsuz uçuş deneyimleri için tasarlanıyor.