X

Covid-19 Bilgilendirmesi  Detaylı Bilgi

Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

Samsung Türkiye
Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

KAPAT
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İl Değiştir

Lütfen yaşadığınız şehri seçiniz.

MONİTÖR

KATEGORİLER
FİLTRE SEÇENEKLERİ
MARKALAR

32 Ürün Var

Samsung Monitörler

 

Samsung'un geleceği şekillendiren yenilikçi teknolojilerine sahip monitör modelleri, tüketicilerin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayacak şekilde geliştiriliyor. 2015 yılında kullanmaya başladınan Quantum Dot teknolojisinden çok kısa bir süre sonra QLED teknolojisini de kullanarak yepyeni Samsung monitörler  tasarlanıyor. Emsallerinin arasından sıyrılan ürünler, konforlu ve üst düzey bir kullanıcı deneyimi sunuyor, renklerin gerçeğe en yakın şekilde görüntülenmesini vadediyor.

 

Quantum Dot ve QLED teknolojilerinde, ekranlardaki koruyucu camların arkasında bulunan ve nanometrik ölçülerdeki parçacıklardan meydana gelen çok ince katmanlar kullanılıyor. Bu çok küçük parçacıklara ışık verildiğinde her birinden farklı renkler yansıyor. Kuantum noktaları, QLED teknolojisinin odağında evrimleşerek kendi ışıklarını yayabilecek düzeyde çağ atlıyor. Bu kuantum noktacıkları, hem ekranın arkasında kullanılan LED aydınlatma hem de kendi ışığını yayabilmesi sayesinde gerektiğinde daha parlak bir görüntü ya da daha derin siyahlar elde edilebilmesine imkan veriyor.

 

Samsung monitörler; oyun oynama, film izleme, kitap okuma, program hazırlama veya sunum yapma gibi genel ihtiyaçları karşılayabilmenin yanı sıra profesyonel anlamda üstün özelliklere sahip olmaları ile de dikkat çekiyor. Çağın gereksinimlerine cevap veren Samsung monitör çeşitleri, yüksek beklentiler içerisindeki kullanıcılarına da hitap ediyor. Oynatılan ya da izlenilen bir içeriğin tam potansiyelini ortaya çıkaran modelleri ile öne çıkıyor. AMD FreeSync özelliği sayesinde aksiyonu yüksek sahnelerde ekrandaki görüntülerde yırtılma engellenirken "Göz Koruma Modu" ile uzun süreli kullanımlarda göz yorgunluğunun oluşumu en aza indirgeniyor.

 

Samsung Monitör Fiyatları

 

Geliştirdiği QLED teknolojisi ile üst düzey teknoloji kategorisinde sınıf atlayan Samsung'un monitör fiyatları; işlevlerine, donanımsal özelliklerine ve sağladığı çözünürlüklere göre farklılık gösteriyor. Geniş ürün yelpazesi arasında; 24" ile başlayan ve çoğu kullanıcı için ideal bir konfor sunan monitör boyutlarının yanı sıra 49" süper ultra geniş ekran gibi iMax tarzı sinematik izleme imkanı veren monitör modelleri de bulunuyor. Kullanıcı dostu Eko Tasarruf Artı Modu geleneksel monitörlerdeki enerji verimliliğini bir üst noktaya taşıyarak enerji kullanımını ekstradan %10 oranında düşürüyor. Oldukça geniş fiyat seçenekleri ile dikkat çeken Samsung monitörleri hassas kullanıcılar tarafından çevre dostu olmaları sebebiyle de tercih ediliyor.

 

Kavisli Monitör

 

Daha geniş bir bakış açısına olanak tanıyan Samsung kavisli monitörler, sınıflarının en iyisi kavisli panel seçenekleriyle ışık sızıntılarının en aza indirgenmesini sağlıyor. Böylece maksimum düzeyde bir kullanıcı deneyimi oluşmasına ortam hazırlıyor. Film izlerken ya da oyun oynarken tüm dikkatin ekranda toplanmasını amaçlayan kavisli monitörler ile sürükleyicilik ve verimlilik için gerekli olan kavis oranı insan gözünün takip edebileceği orana göre şekilleniyor. Göz yorgunluğunun yaşanmasını da azaltabilen kavisli monitörler, Samsung'un öncü teknolojileri ile güçlendiriliyor. Ürünler, 1 milisaniyelik hızlı tepki süresi ile öne çıkıyor.

 

Gerçekçi renkler, daha parlak görüntüler ve daha anlamlı siyahlar teknolojisi ile görmek istedikleri detaylara en rahat şekilde ulaşabilen oyunseverler, "İyi Tasarım Ödülü" alan Game Style Osd kontrol paneli menüsü sayesinde de önemli oyun ayarları tercihleri için kısayol tuş atamaları yapabiliyor. Samsung'un kavisli monitör modelleri, en derin siyahlara bile denge getirebilen 20 kademeli Siyah Dengeleyici Modu, 60 hz - 120 hz - 144 hz şeklindeki yenileme hızı değerleri ve rahat bir kullanıma olanak tanımak üzere tasarlanmış eğilebilir, bükülebilir monitör ayakları gibi özellikleri ile kullanıcılar için en iyi seçenekler arasında yer alıyor.

 

Quantum Dot, AMD Freesync, QLED gibi üst düzey teknolojiler ile desteklenen Samsung monitörlerini derin siyahlar ve parlak beyazların hüküm sürdüğü bu dünyaya daha yakından şahit olabilmek için hemen satın alabilirsiniz.