X

Covid-19 Bilgilendirmesi  Detaylı Bilgi

Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

Samsung Türkiye
Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

KAPAT
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İl Değiştir

Lütfen yaşadığınız şehri seçiniz.

QLED 8K/4K

KATEGORİLER
MARKALAR

28 Ürün Var

4K QLED TV Televizyon Fiyatları ve Modelleri

 

Yeni nesil televizyon teknolojilerinin zirvesinde yer alan Samsung QLED televizyon modelleri  Quantum Dot görüntüleme fonksiyonu ile TV deneyiminde çığır açıyor. Eşi benzeri olmayan görüntü kalitesi ile estetik tasarım detaylarını tek bir noktada buluşturan QLED TVler, Samsung'un geliştirilmiş donanım nitelikleri sayesinde üst düzey performans beklentisi olanları memnun ediyor. 4K çözünürlük sunan akıllı TV çeşitleri, üstün kontrast ve renk düzeyleri ile çarpıcı bir içerik kalitesine imza atıyor.

 

Neden QLED TV Televizyon Almalısınız?

 

QLED TVler, quantum nokta ışık teknolojisi ile ultra parlaklık vadediyor. Böylece içerik kalitesi artıyor ve her bir detay tüm açıklığıyla ekrana yansıyor. Geniş ekran televizyonlarda kusursuz izleme deneyimi sunan Quantum Dot fonksiyonu ile belgesel, film ve spor içeriklerini olağanüstü bir sunum eşliğinde seyredebilir, herhangi bir renk bozulması yaşamadan seyir zevkinin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Q8C UHD QLED TV modelleri, geniş renk hacmi ve üstün kontrast oranlarıyla gerçek dünyanın renklerini teknoloji tutkunları ile buluşturuyor. Q Renk ve Q Kontrast fonksiyonları, geleneksel televizyonlara fark atan bir seyir deneyimini mümkün hale getiriyor. 65 inç Q7F UHD düz ekran akıllı televizyonlar, daha fazla derinlik ve daha cesur kontrast bileşenleri ile içerikleri bambaşka bir renk algoritmasına taşıyor. Siyahlar daha derin, beyazlar ise daha saf tonları ile mükemmel bir seyir kalitesi sunuyor.

 

75 inç UHD kavisli akıllı TV modelleri ise HDR 1500 fonksiyonu ile her sahnedeki en ince ayrıntıları mükemmel parlaklık seviyeleri ile görünür kılıyor. Q izleme açısı sayesinde salonunuzun her köşesinden ideal izleme deneyimi imkanı bulabilir, renk bozulması veya görüntü kayması gibi sorunlar yaşamazsınız. Saf görüntü mükemmelliği sunan 65 inç QLED UHD televizyonlar, bir milyardan fazla renk skalası ile benzersiz görüntü kalitesini oturma odanıza taşıyor. Favori dizi, film ve belgesellerinizi gerçekçi ve canlı renklerle büyüleyici bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

 

4K TV Televizyon Özellikleri

 

%100 renk hacmi ile sunulan 75 inç QF9 QLED TV'ler; gerçekçi, zengin ve ayrıntılı seyir deneyimine yepyeni bir anlam kazandırıyor. Geniş renk hacmi ile ekranda yer alan görüntüler olağanüstü detaylarla süsleniyor. Samsung Q Contrast Elite fonksiyonu ile güçlendirilen akıllı TV modelleri, gizli kalmış karmaşık detayları gün yüzüne çıkarıyor, her sahne tüm açıklığıyla vurgulanıyor. 75 inç Q7F QLED TV'ler ise Q HDR Elite destekli parlaklık ve kontrast ayarlarıyla birlikte her sahnenin ayrıntılı şekilde optimize edilmesini sağlıyor. UHD Alliance teknolojisi ise UHD içeriklerini gerçek halleriyle izleme şansı sunuyor. İnorganik quantum noktalarıyla tasarlanan ekran donanımı, uzun ömürlü kullanım özelliği ile dikkat çekiyor. Q Motor fonksiyonu ise izlediğiniz her sahneyi hızlı bir şekilde analiz ederek kusursuz renk, ayrıntı ve kontrast oranı ile içerik kalitesini maksimum seviyeye çıkarıyor.

 

Sınırsız 360 derece tasarıma sahip olan Samsung QLED TV modelleri, kendinizi sürükleyici sahnelerle kaptırmanızı sağlıyor. 4 tarafı çerçevesiz ekranlar, geniş görünümleri ile sonsuzluk hissi yaşatıyor ve sizi büyüleyici bir sinema deneyimine davet ediyor. Temiz kablo çözümü sayesinde akıllı televizyonların arka paneli, kablo dağınıklığını önleyerek yaşam alanlarına konfor katıyor. Televizyondan keyif almanın en kestirme yolu olan Smart View uygulaması ile mobil telefonunuzdaki içerikleri üstün görüntü kalitesi sunan akıllı QLED televizyonunuzda izleyebilir, eğlenceyi doruk noktasına taşıyabilirsiniz. Tek kumanda ile favori içeriklerinize hızlıca erişebilir ve kolay kontrol özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

 

Ayrıcalıklı TV deneyimini sade tasarım detayları ve konforlu uygulamalarla birleştiren sunan Samsung QLED TV modellerini inceleyerek beğendiğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz.