X

Covid-19 Bilgilendirmesi  Detaylı Bilgi

Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

Samsung Türkiye
Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

KAPAT
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İl Değiştir

Lütfen yaşadığınız şehri seçiniz.

Taşınabilir SSD

KATEGORİLER
MARKALAR

26 Ürün Var

Samsung Taşınabilir SSD T7 Touch USB 3.2 1TB (Gümüş) MU-PC1T0S/WW

 • Harici depolama evrim geçirdi
 • Anında Aktarım
 • Sağlam ve güvenli
2136,00 TL

Samsung Taşınabilir SSD T7 Touch USB 3.2 1TB (Siyah) MU-PC1T0K/WW

 • Harici depolama evrim geçirdi
 • Anında Aktarım
 • Sağlam ve güvenli
2136,00 TL

Samsung Taşınabilir SSD T7 Touch USB 3.2 2TB (Gümüş) MU-PC2T0S/WW

 • Harici depolama evrim geçirdi
 • Anında Aktarım
 • Sağlam ve güvenli
3699,00 TL

Samsung Taşınabilir SSD T7 Touch USB 3.2 2TB (Siyah) MU-PC2T0K/WW

 • Harici depolama evrim geçirdi
 • Anında Aktarım
 • Sağlam ve güvenli
4138,00 TL

Samsung Taşınabilir SSD T7 Touch USB 3.2 500GB (Gümüş) MU-PC500S/WW

 • Harici depolama evrim geçirdi
 • Anında Aktarım
 • Sağlam ve güvenli
1099,00 TL

Samsung Taşınabilir SSD T7 Touch USB 3.2 500GB (Siyah) MU-PC500K/WW

 • Harici depolama evrim geçirdi
 • Anında Aktarım
 • Sağlam ve güvenli
1301,00 TL

Samsung Taşınabilir SSD Harddisk

 

Yeni bellek teknolojilerini, geliştirdiği cep telefonu modellerinden ekran kartı belleklerine kadar her alanda kullanan Samsung, veri depolama birimlerini, taşınabilir SSD (Solid State Drive) harddisk modelleri ile zenginleştiriyor. Sahip olduğu dijital verilerini daima yanında taşımak ve büyük boyutlu verileri bile kısa sürede aktarmak isteyenlere hitap eden ürünler, okuma yazma hızlarıyla dikkat çekiyor. Bilgisayar ve taşınabilir SSD destekleyen tüm cihazlara USB üzerinden bağlanan ürünler, hızlı ve istikrarlı çalışmasıyla öne çıkıyor. Mekanik sabit disk modellerine kıyasla hızı çok daha yüksek olan SSD disk çeşitleri, kapasiteleriyle de güncel beklentileri karşılıyor.

 

Samsung Taşınabilir SSD Harddisk Özellikleri

 

Dijital içerik üreten profesyonellerin, oyun tutkunlarının, mobil olarak da çalışabilen gelişmiş yazılımları kullananların rahatlıkla yönelebilecekleri SSD Solid State Drive modelleri, disk alanlarının elektronik yapıda olmasıyla klasik hard disk çeşitlerinden ayrılıyor. Samsung’un gelişmiş depolama ürünlerinde yer verdiği 3D NAND teknolojisini üzerinde bulunduran taşınabilir SSD ler,saniyede 500 MB ve üzeri aktarım hızlarını görebiliyor. Özellikle büyük verilerle çalışması gereken ve zamandan tasarruf etmeyi hedefleyenleri hem okuma hem de yazma hızlarıyla memnun eden ürün çeşitleri, depolama alanlarıyla pek çok açıdan yeterlilik sunuyor.

 

Birkaç yüz GB ile başlayıp TB seviyelerinin de üzerine çıkanSamsung taşınabilir SSD modelleri bilgisayarlardaki verilerin birkaç dakika içerisinde yedeklenmesi için de değerlendirilebiliyor. 10 Gbps USB 3.1 Gen2 portlarıyla uyumlu olan ürünler, kullanıcıların zaman kaybetmeden veri aktarım işlemlerini tamamlayabilmelerine olanak veriyor.

 

Aynı anda birden fazla dosyanın okunması ve yazılmasını sağlayan Samsung SSD HDD modelleri, yeni nesil 4K videoların, DVD kalıp dosyalarının ve tek parça halindeki büyük boyutlu tüm verilerin de sorunsuz aktarılabilmesine zemin hazırlıyor. Mekanik yapıdaki harici HDD çeşitlerinden 4,9 kata kadar daha hızlı çalışan Samsung taşınabilir Solid State Disk modelleri, güvenlik konusunda da beğeni topluyor. Metrelerce yükseklikten düşmeye dayanabilen ve zorlu koşullar altında çalışan teknoloji tutkunlarının gereksinimlerine çözüm getiren ürünler, aynı zamanda birtakım şifreleme mekanizmalarını da üzerlerinde taşıyor.

 

AES 256-bit şifreleme sistemi sayesinde kişisel ya da şirket verilerinin güvende kalmasını mümkün kılan depolama birimleri, PC ve Mac’lere kurulabilen sezgisel yönetim yazılımıyla değer kazanıyor. Android işletim sistemli akıllı cep telefonu ve tabletlere de yüklenebilen uygulama, veri güvenliğini üst düzeyde tutmak isteyenlere sesleniyor.

Teknik özelliklerinin yanı sıra tasarım noktasında da sıra dışı olmayı başaran Samsung taşınabilir SSD’ler, 60 gramın altında kalan ağırlıklarıyla gerçek anlamda taşınabilirliğe katkıda bulunuyor. Cepte taşınabilecek boyutlarda üretilen modeller, gün içinde hareket halinde olan profesyonellerin de önemli yardımcılarından biri oluyor. Özellikle saha çalışmalarına katılan, yüksek çözünürlüklü video kaydı gerçekleştirip açık alanda prodüksiyon işlemleri gerçekleştirenlerin alışveriş listelerine giren taşınabilir SSD’ler, ilgili işlemlerde görev alan uygulamaların daha performanslı çalışmasına yardım ediyor. Depolama birimlerinin oluşturduğu darboğazın aşılarak işlemlerin hızla tamamlanması, Samsung’un imza attığı taşınabilir SSD modelleri ile kolayca gerçekleştirilebiliyor.

 

Samsung Taşınabilir SSD Harddisk Fiyatları

 

Samsung’un güncel teknolojileri bir araya getirerek ortaya koyduğu taşınabilir SSD’ler; kapasiteleri, aktarım hızları, teknik özellikleri ve benzeri değişkenlere bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Tüm bu unsurlar da ürünlerin fiyatları açısından farklılık oluşmasına ortam hazırlıyor. Bu noktada, kısıtlı bütçeyle yüksek depolama alanına sahip taşınabilir SSD edinmek isteyenler, veri aktarım hızlarından bağımsız olarak ihtiyaçlarına uygun çözümleri seçerken; doğrudan üst seviye performans hedefleyenler, daha yüksek fiyatlarda bulunan depolama birimlerini tercih edebiliyorlar.

 

İşiniz ya da günlük yaşantınızdaki bilgisayar kullanım alışkanlarınız gereği yüksek boyutlu verilerle çalışıyor ve dijital verilerinizi, yanınızda güvenle taşımayı amaçlıyorsanız, dilediğiniz Samsung taşınabilir SSD modelini satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.