X

Covid-19 Bilgilendirmesi  Detaylı Bilgi

Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

Samsung Türkiye
Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

KAPAT
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İl Değiştir

Lütfen yaşadığınız şehri seçiniz.

TELEVİZYONLAR

KATEGORİLER
FİLTRE SEÇENEKLERİ
MARKALAR

87 Ürün Var

Samsung 50" RU7090 4K UHD Smart TV

*Daha fazla ayrıntı, daha fazla keyif

*HDR ile daha fazla ayrıntı

*İnce Tasarım

5049,00 TL 4999,00 TL

Samsung 55" RU7090 4K UHD Smart TV

*Daha fazla ayrıntı, daha fazla keyif

*HDR ile daha fazla ayrıntı

*İnce Tasarım

5299,00 TL

4K QLED UHD TV Televizyonlar

 

Gelişmiş teknik donanımlar ile güçlendirilmiş Samsung 4K QLED UHD TV  modelleri; ekran kaliteleri, minimalist tasarımları ve her ortama uyum sağlayan ince dizaynları ile dikkat çekiyor. Ekran kalitesine önem veren Samsung teknolojisi, canlı ve parlak görüntüleri izleyiciler ile buluşturuyor. Sade ve pratik tasarımları ile yer kaplamayan cihazlar, duvara kolaylıkla monte edilebiliyor, genellikle çok fazla kablo ve bağlantı araç gereçlerine ihtiyaç duyulmuyor. Bulundukları her ortama uyum sağlayan akıllı televizyon modelleri, izlendikleri her açıdan eşit derecede ekran görüntü kalitesi sunuyor. Smart televizyon seçenekleri arasında; Smart Qled TV, Smart Flat TV, Premium Uhd TV ve The Frame TV gibi modeller yer alıyor.

 

Smart QLED TV

 

Qled TV modelleri, televizyon programlarını akıllı TV avantajları ile takip etmeyi seven ve televizyon konsoluna bağlanarak oynanan dijital oyunlardan vazgeçemeyen kullanıcılara hitap ediyor. Ürünler, üstün ekran kaliteleri, canlı renk skalaları ile televizyon izleme ve oyun oynama keyfini arttırıyor. Kablosuz ağ bağlantı olanağı sunan akıllı TV, bilgisayarlarda bulunan oyunları televizyon üzerinden oynama imkanı sunuyor. Ortam modu özelliği bulunan yeni nesil Smart TV modelleri, cihazın kullanılmadığı zamanlarda bir dekorasyon ögesi gibi görünmesini sağlıyor. Şık tasarımları ve son derece gelişmiş ekran görüntü kaliteleri ile dikkat çeken Smart Qled TV çeşitleri, renk kontrastlarını en iyi şekilde yansıtıyor. Ekran parlaklık seviyesi ayarları ile oynamaya gerek kalmadan her ışıkta ve ortamda en canlı, en parlak görüntüleri yansıtan 4K televizyonlar, akıllı telefonlar ile kolaylıkla senkronize edilebiliyor.

 

Smart Flat TV

 

Ses ve görüntü kalitesini net ve canlı bir şekilde sunarak televizyon izleme imkanı sunan Smart Flat TV modelleri, ekran görüntülerini daha iyi bir şekilde algılama imkanı sunuyor. Işık kalitesini, parlaklığı ve renk kontrastlarını profesyonel bir şekilde ayarlayan Smart TV seçenekleri, enerji tasarrufu da sağlıyor. Daha az elektrik harcayan Flat TV ekranı, standart televizyon ekranından daha uzun süre açık kalabiliyor. Gözleri yormayan ekran, kullanıcılara üstün bir televizyon izleme deneyimi yaşatıyor.

 

Premium UHD TV

 

İzlenen içeriğin en ince ayrıntılarını fark etmeye yarayan gelişmiş bir ekran çözünürlüğüne sahip Premium UHD televizyonlar, geniş bir renk skalası ve parlaklık seviyesi aralığı sunuyor. Görüntülerin en karanlık ortamlarda dahi canlı bir şekilde görünmesini sağlayan Ultra HD TV modelleri, dinamik kristal renk özelliği içeriyor.  Doğanın tüm renklerini en gerçekçi haliyle yansıtan bu akıllı televizyon teknolojisi, gözleri yormayan bir ekran algoritması kullanıyor. Güçlü renk performansı ile doğanın tüm renklerini en gerçekçi haliyle yaşam alanlarına taşıyan akıllı cihazlar, verilen komutları hızlı ve kolay bir şekilde yerine getiriyor. Evde sinema keyfi yaşamaya olanak sağlayan UHD televizyonlar, dikkat dağıtıcı etkenlere odaklanmayı önleyen ses kalitesiyle dikkat çekiyor.

The Frame Tv

Sanat modu seçeneği ve yeni nesil Samsung teknolojisiyle sunulan The Frame TV modelleri, televizyon ekranında özel sanat yapıtlarını istenilen şekilde görüntülemeyi sağlıyor. Kullanılan özel TV modu sayesinde kişisel fotoğraf ve içerikleri de televizyon ekranında görüntülemeyi sağlayan Frame televizyonlar, bu sayede duvara monte edilmiş bir tablo efekti oluşturabiliyor. İstenilen görüntü ve resimleri duvarınızda en net şekilde görebilmenizi sağlayan akıllı televizyon, bulunulan mekanın parlaklığına göre ekran ışığını otomatik olarak ayarlayarak kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Hareket sensörü modu ile izlenilmediği takdirde cihazı güç koruma moduna alıyor. Ortama gelen kişileri algılayan cihaz, akıllı sensör sayesinde aktif konuma geçerek televizyon izleme keyfini devam ettirmenize olanak tanıyor.

 

İhtiyacınıza en uygun ürünü kolayca bulmak için siz de 4K QLED UHD TV televizyon modellerine göz atabilirsiniz.