X

Covid-19 Bilgilendirmesi  Detaylı Bilgi

Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

Samsung Türkiye
Bulunduğunuz şehri seçiniz

Bulunduğunuz şehri buraya tıklayarak seçiniz.

KAPAT
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İl Değiştir

Lütfen yaşadığınız şehri seçiniz.

UHD

KATEGORİLER
FİLTRE SEÇENEKLERİ
MARKALAR

18 Ürün Var

4K UHD TV Televizyon Fiyatları ve Modelleri

 

4K UHD çözünürlük ile muhteşem detayları gözler önüne seren Samsung UHD 4K TV modelleri , gerçeğe yakın renk ve parlaklık oranlarıyla büyüleyici sahnelere imza atıyor. Doğal renk deneyimini TV eğlencesine ortak eden teknolojilerle donatılmış televizyonlar, detayları en ince ayrıntısına kadar ekrana yansıtıyor. Gerçek HDR deneyimini ince ve şık tasarım ayrıntıları ile zenginleştiren modeller, işlevsel özellikleriyle teknoloji tutkunlarını cezbediyor.

 

Neden 4K TV Televizyon Almalısınız?

 

4K UHD çözünürlük fonksiyonu ile bir araya gelen görüntüler, Full HD televizyonlardan 4 kat daha fazla çözünürlük sağlayarak içerik keyfine yepyeni bir anlam kazandırıyor. Gerçeğe yakın renk ve parlaklık oranları ile ilgi çekici bir görüntü deneyimine imza atan modeller sayesinde film, belgesel ve maç yayınları seyir zevki yüksek içeriklere dönüşüyor.

 

43MU7000 43 inç 7 Serisi akıllı televizyonlar, PurColour teknolojisi ile doğanın tüm renklerini görsellere başarılı bir şekilde yansıtıyor. Belgesel, film ve dizi keyfi doğru detaylar eşliğinde izleyici ile buluşuyor. Daha yüksek parlaklık seviyeleri ile gerçekçi ayrıntılara zemin hazırlayan HDR 1000 fonksiyonu TV deneyiminde fark yaratıyor.

 

Aktif Kristal renk teknolojisine sahip olan 49MU7500 49 inç 7 Serisi kavisli TV'ler, güç tüketimini düşük seviyelerde tutarken daha geniş renk skalasıyla daha canlı renkleri izleyicilere sunuyor. Otomatik derinlik geliştirici ile sürükleyici bir seyir deneyimi yaratan akıllı televizyonlar, daha fazla derinlik algısı için çok katmanlı kontrast seviyeleri ayarlıyor.

 

55MU7000 55 inç 7 Serisi UHD televizyonlar, UHD Dimming özelliği sayesinde derin siyah ve saf beyazları mükemmel kontrast oranlarıyla buluşturuyor. Ekranı bloklara bölen teknoloji ile renklerde netlik ve keskinlik seviyesi artıyor. PurColour ve Aktif Kristal Renk ile içerik kalitesi üst düzey bir performans sunuyor.

 

UHD TV Televizyon

 

Gerçek renk performansı felsefesi ile üretilen 49NU7500 49 inç UHD televizyonlar, Dinamik Kristal Renk oranlarıyla berraklığı ve netliği son noktada yaşamayı sağlıyor. HDR özelliği ile daha fazla ayrıntı ve daha doğru renk ifadesi olanağı tanıyan nitelikli televizyon modelleri ile film ve dizi keyfi heyecan dozu yüksek maceralara kapı aralıyor. Doğal kavisler, televizyonlara hem izleme konforu hem de görsel çekicilik katıyor.

 

65NU7400 65 inç UHD televizyon çeşitleri, üstün 4K performansının yanında UHD Karartma teknolojisi ile iyileştirilmiş renk, keskinlik ve kontrast oranları sunuyor. Geniş renk hacmi ile gerçek hayatın tüm renkleri eşsiz görüntülerle evlerde sinema netliğinde görüntüler sağlıyor. Cezbedici renklerle film ve belgesel içerikleri farklı bir gerçekliğe bürünüyor.

 

Yeni nesil donanım bileşenlerini zarif tasarım çizgileri ile tamamlayan UHD televizyon modelleri, ince ve modern dizaynlarıyla yaşam alanlarını minimal bir estetiğe kavuşturuyor. Parlatılmış yüzey hatlarına sahip olan ürünler, ince zevk anlayışını izleyicilere sunuyor. Engelsiz kablo çözümü sayesinde arka panelde istenmeyen kablo dağınıklığının önüne geçilerek sade ve zarif bir ambiyans yaratılıyor. Sınırsız ekran tasarımı, seyir zevkini ikiye katlarken heyecan verici içerik kalitesini destekliyor.

 

Tek kumanda aksesuarı ile bir arada sunulan UHD televizyonlar, kontrolü tek bir noktada toplayarak kullanıcılara rahat bir kullanım imkanı yaratıyor. Ek cihazları tek kumanda üzerinden görerek rahatça yönetebilir, sesli kontrol özelliği ile kanallar arasında geçiş yapmak yerine komut vererek anında istediğiniz kanala erişebilirsiniz. Samsung Smart View uygulaması ile kullanıcı dostu özellikleri yakından keşfedebilirsiniz. Mobil telefonunuzdaki ya da kişisel bilgisayarınızdaki içerikleri akıllı televizyonunuza kolayca aktararak büyük ekranda seyir keyfi yaşayabilirsiniz. One Depth ile birçok içeriği tek ekranda izleyerek farklı içerik sağlayıcılara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

 

Gerçek 4K görüntü kalitesini fonksiyonel kullanım özellikleri ile taçlandıran Samsung UHD TV modellerini inceleyerek ihtiyacınıza en uygun ürünü hemen satın alabilirsiniz.